.: Oferta programów MADAR*

Przedstawiamy Państwu grupę programów Madar, skierowanych do firm średnich, małych i mikro. Powstały one na bazie doświadczeń zdobytych podczas 15-letniego tworzenia oprogramowania oraz wspólnej pracy z klientami. Nasze działania zaowocowały powstaniem w pełni zintegrowanego i kompletnego systemu do zarządzania firmą średniej wielkości Madar 7, a na jego bazie - wydzieleniem mniejszych i tańszych produktów "jednomodułowych": Magazyn, KPR, Sekretariat, Personel. Niewątpliwym atutem oprogramowania jest zaskakująco niska cena licencji w porównaniu z rozbudowanymi możliwościami.

Środowisko

Programy pracują w środowisku Windows, niektóre zostały przeniesione do systemu Linux. Wszystkie (zarówno Windows, jak i Linux) są w pełni kompatybilne ze sobą - używają tej samej bazy danych umożliwiając równoczesną pracę w różnych systemach operacyjnych.
W ciągu ostatnich lat znacząco wzrosło zainteresowanie rozwiązaniami, pozwalającymi na pracę zdalną, w szczególności przez przeglądarkę. Nasza aplikacja Madar Mobile umożliwia dostęp on-line do firmowych danych poprzez internet.
Powstały też portale pozwalające na bezpłatną rejestrację i używanie programów przez przeglądarkę - bez instalacji, z dowolnego komputera: Istnieje możliwość użytkowania programu Madar 7 "w chmurze" - w takim modelu dane przechowywane są na serwerach Madar, obowiązują miesięczne opłaty za każdego użytkownika.

Który program wybrać?

 • Madar 7 (Instrukcja/Demo) - adresowany jest do firm poszukujących dobrego, zintegrowanego i spójnego rozwiązania do zarządzania całym przedsiębiorstwem. Księgowość, gospodarka magazynowa, płace - kadry, produkcja, CRM - to tylko wybrane możliwości pakietu. Budowany w podwójnej technologii
  • standardowy produkt "okienkowy", który może być instalowany na ich osobistych komputerach,
  • do obsługi przez internet, za pomocą przeglądarki internetowej demo online: http://madar7.pl:8001,
  • "w chmurze" - w takim modelu dane przechowywane są na serwerach Madar, obowiązują miesięczne opłaty za każdego użytkownika.
  Obydwa rozwiązania są w pełni kompatybilne, korzystają z tych samych baz danych i mogą pracować jednocześnie!
Wychodząc na przeciw firmom mniejszym oraz tym, które szukają jedynie oprogramowania uzupełniającego do używanych obecnie, oferujemy mniejsze produkty:
 • KPR (Instrukcja/Demo/Wersja online) - do prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, wraz z fakturowaniem, rozliczaniem płatności, VAT i wynagrodzeniem. Wzbogacony o moduły:deklaracji, amortyzacji.
 • Magazyn (Demo/Wersja online) - program dla firm, które księgowość powierzają biuru rachunkowemu, bądź używają innego programu księgowego.
  Ponieważ program Magazyn powstał na bazie Systemu Zintegrowanego posiada wiele rozbudowanych funkcji i możliwości, spotykanych zazwyczaj w większych firmach.
 • Personel(Instrukcja/Demo) - rejestracja danych osobowych, umów, ewidencja czasu pracy w module kadry. Listy płac, umowy zlecenia, karty pracy - w płacach.

 • Kancelaria (Instrukcja/Demo) - pozwalający na prowadzenie dzienników podawczych, ewidencję poczty, dekretację pism.

 • Madar CNC - program przygotowany został przede wszystkim dla przedsiębiorstw produkcyjnych pozwala m. in. na prowadzenie narzędziowni, rejestrację godzin pracy, tworzenie planu produkcji, tworzenie remanentu. Program współgra z czytnikami kodów paskowych EAN-13, co pozwala na szybką identyfikację i rejestrację zarówno towarów, osób, maszyn, czynności, wielkości odpadów oraz dokumentów magazynowych.
folder
Folder


folder
Folder


Bezpłatnie

 • invoicer.pl (Wersja online)
  Portal pozwalający na fakturowanie i prowadzenie księgowości przez internet.
  Bez instalacji, bez limitu ilości faktur i dokumentów.
  Dostępne: fakturowanie, rozliczanie niezapłaconych, rejestry VAT zakupu i sprzedaży, KPiR, eewidencja ryczałtowa, deklaracje, raport kasowy i bankowy.
 • (Wersja online)
  Portal pozwalający na fakturowanie i prowadzenie księgowości przez internet.
  Bez instalacji, bez limitu ilości faktur i dokumentów.
  Dostępne: fakturowanie, rozliczanie niezapłaconych, reejstry VAT zakupu i sprzedaży, KPiR, eewidencja ryczałtowa, deklaracje, raport kasowy i bankowy.
 • Invoicer 4.0 (Instrukcja/Pełna wersja/ Wersja online) - został przygotowany z myślą o tych klientach, którzy szukają rozwiązania pozwalającego na wystawianie Faktur VAT. Ponadto umożliwia tworzenie i wydruki rejestrów sprzedaży, zestawień dokumentów, prowadzenie bazy klientów, oraz tworzenie słownika towarów i usług. Wzbogacony o moduł kasa.
 • E-deklaracje (Instrukcja/Pełna wersja) E-Deklaracje to program służący do wypełniania i drukowania formularzy podatkowych oraz innych druków, występujących w ramach działalności gospodarczej między innymi: VAT-7, PIT-4R, PIT-11, bilans, rachunek wyników - a ponadto bezpieczne i proste w obsłudze narzędzie do elektronicznego wysyłania deklaracji podatkowych PIT i VAT bezpośrednio z poziomu programu.

Porównanie możliwości programów MADAR

* Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/2003/Vista
** Linux SuSe/Gentoo/Debian/Ubuntu

*** Mobile - przeglądarka: IE70, Firefox, Safari, Opera **** Chmura - dane przechowywane na serwerach Madar.
Możliwości programów Madar 7 Invoicer Magazyn KPR Personel CRMadar invoicer.pl madar.mobi
System operacyjny Windows *
Linux **
Mobile ***
Chmura ****
Windows *
Linux **
Mobile ***
Chmura ****
Windows * Windows * Windows * Windows *
Chmura ****

Chmura ****
Fakturowanie X X X X - - X X
Gospodarka magazynowa X - X - - - - X
Produkcja X - - - - - - -
WNT, WDT, import, eksport X - X - - - - X
Księgi Handlowe X - - - - - - -
Książka Przychodów i Rozchodów X - - X - - X -
Ewidencja ryczałtowa X - - X - - X -
Rejestry VAT X bez magazynu, tylko faktury tylko z magazynu bez magazynu - - bez magazynu X
Finanse - kasa, bank X X X - - - X X
Odsetki, przelewy X - X X - - X X
Należności i zobowiązania X - X X - - X X
Kompensaty X - X X - - - X
Deklaracje: VAT, CIT, PIT X - - X X - X -
Amortyzacja, środki trwałe X - - X - - - -
Płace: listy płac, umowy-zlecenia X - - tylko zlecenia X - - -
Kadry: plan pracy, umowy X - - - X - - -
CRM: klienci, kampanie, zadania X - - - - X - -

Jakie oprogramowanie księgowe i magazynowe?

Rynki Wielkość
M-małe S-średnie
Produkt Rozwiązania "w chmurze"
Biura rachunkowe M, S Madar 7 invoicer.pl / Madar 7 online
Firmy produkcyjne S Madar 7 Madar 7 online
Firmy usługowe M KPiR, Magazyn invoicer.pl / madar.mobi
Firmy handlowo - usługowe M KPiR, Magazyn invoicer.pl / madar.mobi
Hurtownie M, S Magazyn, Madar 7 madar.mobi / Madar 7 online
Fundacje i stowarzyszenia M, S Madar 7 Madar 7 online
Szkoły prywatne S Madar 7 Madar 7 online
Zakłady Opieki Zdrowotnej S Madar 7 Madar 7 online

Jakie oprogramowanie płacowo - kadrowe?

Rodzaj firmy
Usługi
Oferowany produkt Rozwiązania "w chmurze"
Bez względu na rodzaj działalności, do 500 pracowników.
Wdrożenie dla średnich, wsparcie przez internet
.
Personel, Madar 7 Madar 7 online

Rozwiązania branżowe

Proponujemy również specjalistyczne rozwiązania dla klientów określonych branż:

 • Jubilerów
  Oprogramowanie wyróżnia się specjalistycznymi funkcjami do identyfikacji towarów, rozliczania zakupu i sprzedaży. Pozwala na drukowanie metek z kodem paskowym, zawierającym rodzaj towaru, dostawcę, masę, cenę. Przyjęcia i sprzedaż są dokonywane za pomocą czytnika kodów paskowych.
 • Piekarni
  Program kładzie szczególny nacisk na kwestię organizacji dystrybucji produktów. Można wprowadzić podział całego terenu działalności firmy na tak zwane rejony. a sklepy zlokalizowane w danym rejonie obsługiwane są przez konkretnego kierowcę. Zapewnia to dokładne rozliczanie poszczególnych kierowców, począwszy od zestawień wydanych faktur a skończywszy na płatnościach.
 • Biur rachunkowych
  Biurom rachunkowym proponujemy programy księgowe firm prowadzących księgi handlowe, książkę przychodów i rozchodów oraz kadry i płace. Możliwe jest równoczesne wdrożenie w przedsiębiorstwie i w Biurze Rachunkowym. Dzięki oferowanym rozwiązaniom "w chmurze" z wykorzystaniem programów Mobile można utworzyć wirtualne biuro rachunkowe.

Oprogramowanie wspierające

Rodzaj firmy Oferowany produkt
Bez względu na rodzaj działalności, rozbudowany sekretariat Kancelaria MADAR

Wypróbuj Madar, zanim zdecydujesz się na zakup innego oprogramowania

Proponujemy zapoznanie się z naszym oprogramowaniem. W kolejnych krokach mogą Państwo:
 1. Sprawdzić, czy nasze programy spełniają Państwa oczekiwania i jak porównać je z innymi ofertami.
 2. Założyć konto na darmowym portalu: lub
 3. Wypróbować oprogramowanie testując wersje demontracyjne - wystarczy pobrać ze strony, zainstalować i można testować. Wykorzystanie programów dla celów testowych jest bezpłatne!
 4. Dokształcić się - czytając artykuły, książki czy instrukcje. Większość materiałów zamieszczamy w kursach on-line. kursach on-line. Niektóre dostępne są w tym samym miejscu co programy demonstracyjne.
 5. Skontaktować się ze specjalistą, który odpowie na pytania.