Madar 7 w chmurze

system ERP dla firm MŚP – obsługiwany przez Internet

Madar 7 w chmurze

Madar 7 w chmurze to kompletny system do obsługi firmy z dostępem przez przeglądarkę. Nie wymaga instalacji - program i dane znajdują się na serwerze - co umożliwia zdalną pracę z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu jak komputer, tablet czy smartfon.

System przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw - umożliwia współpracę z klientami i dostawcami.

Generic placeholder image

Księgowość i Płace

pełne księgi, KPiR, kadry

Księguj - możesz prowadzić zarówno pełne księgi jak i KPiR. W systemie również moduł środków trwałych oraz rozlcizania VAT.

Sporządzaj płace i prowadź dokumentację kadrową - Madar7 umożliwia obsługę procesu HR od nawiązania stosunku pracy poprzez sporządzenie listy płac na rozwiązaniu stosunku pracy kończąc.

KSIĘGOWOŚĆ KADRY-PŁACE

Generic placeholder image

Magazyn i Produkcja

zamówienia, handel, zlecenia

Fakturuj i zarządzaj magazynem dzięki rozbudowanemu modułowi handlowemu - różne dokumenty sprzedażowe, obsługa wielu magazynów.

Zarządzaj procesem produkcyjnym - sporządzisz zlecenia produkcyjne, plan produkcji, rozliczysz materiały i czas pracy. Możesz wdrożyć moduł pomiarów i kontroli jakości oraz obsługę kodów kreskowych.

HANDEL PRODUKCJA

Generic placeholder image

E-sekretariat i CRM

Korespondencja, umowy, EOD

Prowadź elektroniczny obieg dokumentów dzięki modułowi elektronicznego sekretariatu gdzie bez problemu zaewidencjonujesz każdy dokument, dołączysz treść pisma i określisz osoby odpowiedzialne.

Zarządzaj kontaktami z klientami - to nie tylko CRM ale również szereg funkcji, które usprawnią działania w obszarze marketingu, handlu czy logistycznej obsługi klienta.

KANCELARIA

System dla MŚP

Mniejsze firmy, pracujące w sposób bardziej dynamiczny, zadowoli zdalny dostęp do pełnej palety modułów systemu za niewielkie pieniądze.

Większe firmy docenią obsługę firmy w rozproszonym modelu zarządzania oraz współpracę online z dostawcami i klientami.

Generic placeholder image

Zakłady produkcyjne

Madar7 umożliwia tworzenie planu produkcji i jego realizację. Proces produkcyjny sprzężony jest z gospodarką magazynową, a także modułem pomiarów pozwalających na bieżącą kontrolę jakości.


Generic placeholder image

Przedsiębiorstwa handlowe

System pozwala na obsługę procesu zamówień i sprzedaży w powiązaniu z obrotem magazynowym. Dzięki dostępowi online możliwa jest równoczesna współpraca przedstawicieli handlowych, sklepów stacjonarnych i internetowych.


Generic placeholder image

Zakłady mięsne i piekarnicze

Rozwiązania dostosowane do specyfiki branży mięsnej, piekarniczej i cukierniczej, szczególnie w obszarze produkcji oraz zarządzania organizacją dystrybucji (w tym zwrotów). Obsługa i rozliczanie kierowców oraz płatności.


Generic placeholder image

Sieci sklepów

Madar7 pozwala na obsługę rozsianych terytorialnie sklepów własnych jak i obcych. Sprzedawcy i przedstawiciele handlowi mogą z dowolnego urządzenia złożyć zamówienie lub wystawić fakturę. Szybsza obsługa zamówień z bieżącą kontrolą zapasu w magazynie i sklepach.


Generic placeholder image

Biura obsługi księgowej

Prowadzenie dowolnej ilości firm w jednym systemie zarówno na pełnych księgach jak i na KPiR. Możliwość równoczesnej pracy w systemie wraz z klientem w ramach wirtualnego biura rachunkowego.


iko

Fundacje i stowarzyszenia

System pozwala na prowadzenie spraw organizacje pozarządowych, które zobligowane są do tworzenia specjalnych raportów. Organizacje non profit mogą m.in. wyodrębniać koszty i przychody ze względu na cel.


Szybki start

  1. Załóż konto - otrzymasz od nas indywidualny adres wraz z danymi do logowania.
    Pierwsze 2 miesiące jest za darmo!
  2. Zaloguj się z dowolnego urządzenia - pracuj na komputerze, tablecie, smartfonie - jak lubisz.

załóż konto i pracuj swobodnie

Akceptuję regulamin

Konto testowe zakładane jest na 60 dni za darmo, bez żadnych zobowiązań!

69 zł netto miesięcznie / użytkownik

Przejrzyj demo online

Przejdź na stronę http://madar7.pl:8001 i wprowadź nazwę użytkownika: demo oraz hasło demo, a następnie kliknij zaloguj. Na wersji demonstracyjnej możesz przetestować działanie programu, korzystając z przykładowych danych zapisanych w systemie. Jeśli chcesz sprawdzić program na swoich danych - załóż bezpłatne konto testowe.