..:: Programy Madar ::.. MADAR 7

Madar 7 - Internetowy System ERP

Madar 7 Madar 7 jest największym w Polsce systemem ERP, zbudowanym w podwójnej technologi - dając unikalne możliwości równoczesnej pracy zdalnie przez internet oraz lokalnie.
Zawiera w pełni powiązane ze sobą moduły: ERP, magazyn, księgowość, płace, kadry, kancelaria, crm.
System jest wykorzystywany na co dzień przez: zakłady produkcyjne, biura rachunkowe, organizacje pozarządowe, instytuty i inne wymagające i prężne firmy.

Madar Mobile Opis innych programów Galeria stosowanych rozwiązań
Płyta czołowa MADAR 7 Mobile
MADAR 7 Mobile


Płyta czołowa MADAR 7 ERP
MADAR 7 - Windows


Madar 7
Zawansowane techniki księgowe
Przeczytaj ebook/ zamów!


Czy wiesz, że ...

Zintegrowany system informatyczny to

  • Najbardziej merytorycznie i technologicznie zaawansowana klasa systemów informatycznych wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwach i instytucjach.
  • Optymalizuje procesy zarówno wewnętrzne, jak i zachodzące w najbliższym otoczeniu poprzez oferowanie gotowych narzędzi.
  • Narzędzia te służą do automatyzacji wymiany danych pomiędzy działami przedsiębiorstwa oraz pomiędzy przedsiębiorstwem a innymi podmiotami biznesowymi z jego otoczenia (np. kooperantami, dostawcami, odbiorcami, bankami, urzędami skarbowymi).
[źródło: Wikipedia]

System Internetowy

  • To system dostępny przez przeglądarkę.
  • Eliminuje konieczność instalowania i administracji oprogramowaniem na komputerach użytkowników.
  • Ułatwia zarządzanie: zakładanie użytkowników, ustalanie praw dostępu, archiwizacja i zabezpieczanie danych.
  • Pozwala na pracę o dowolnej porze i dowolnym komputerze.


Płyta czołowa Madar Mobile

ERP (ang. Enterprise Resource Planning)

  • Oznacza system informatyczny, na który składa się zbiór współpracujących ze sobą aplikacji (modułów) integrujących działania danego przedsiębiorstwa lub grupy współpracujących ze sobą przedsiębiorstw, we wszystkich szczeblach i obszarach zarządzania.
  • Optymalizuje procesy zarówno wewnętrzne, jak i zachodzące w najbliższym otoczeniu poprzez oferowanie gotowych narzędzi.
  • Narzędzia te służą do automatyzacji wymiany danych pomiędzy działami przedsiębiorstwa oraz pomiędzy przedsiębiorstwem a innymi podmiotami biznesowymi z jego otoczenia (np. kooperantami, dostawcami, odbiorcami, bankami, urzędami skarbowymi).Madar 7

Jest kompleksowym i uniwersalnym oprogramowaniem klasy ERP, przeznaczonym dla małych i średnich przedsiębiorstw MSP. Funkcjonalność oraz możliwość konfiguracji i parametryzacji oprogramowania pozwalają na dostosowanie produktu do indywidualnych i unikalnych potrzeb naszych klientów.

Bogata funkcjonalność

Oferowany system obejmuje następujące moduły: Zobacz: prezentację o programie Madar 7.

Elastyczny model pracy

Program może pracować pod kontrolą różnych systemów operacyjnych i modelach: zainstalowany na lokalnym komputerze, w fimowej sieci, przez przeglądarkę łącząc się z firmowym serwerem, zdlanie "w chmurze". Wszystkie modele i programy są w pełni kompatybilne i mogą pracować na tych samych danych.

Madar 7 - w chmurze

System zintegrowany ERP,pełna księgowość, aplikacja mobilna, on-line Madar 7 "w chmurze"

w chmurze pełna księgowość internetowa handel sprzedaż zamówienia online ERP aplikacja mobilna

50,00 zł miesięcznie
dla jednego użytkownika

Kompletny system obsługi firmy przez przeglądarkę, bez instalacji.

Dane i aplikacja są zainstalowane na serwerach firmy Madar. Umożliwia to dostęp do programu i zdalną pracę z dowolnego komputera podłączonego do internetu. Dane i aplikacja są zainstalowane na serwerach firmy Madar. Umożliwia to dostęp do programu i zdalną pracę z dowolnego komputera podłączonego do internetu.

Regulamin promocji "Bezpłatny okres próbny Madar 7 w chmurze".

Stacjonarnie

w środowisku Windows Windows ikonka oraz Linux linux ikonka,

Zdalnie

jako aplikacja webowa Madar Mobile, która może być zainstalowana na dowolnym serwerze www.
Dzięki niej uzyskuje się dostęp do programu przez przeglądarkę, umożliwiając tym samym zdalną pracę spoza terenu firmy.

Jak wygląda praca na urządzeniach mobilnych?

Wymagający klienci

System doskonale sprawdza się w średnich firmach o zaawansowanych procesach gospodarczych, potrzebujących powyżej 10 stanowisk systemu wspomagania zarządzania.
Do naszych klientów zaliczają się do między innymi: Również firmy małe i mikro mogą stosować oferowane programy, będąc pewnym, że za ich rozwojem nadążać będzie również system informatyczny.

Wsparcie producenta

Dodatkowym atutem programu Madar 7 jest możliwość dopasowania - wprowadzenia zmian programu do specyficznych potrzeb i wymagań klientów oraz wsparcie wdrożeniowe.

Wersja demo on-line

Wersja demonstracyjna Madar Mobile on-line (bez konieczności instalacji) znajduje się pod adresem: http://www.madar7.pl/demoonline.htm. System mobilny jest to system typu web based. Dostęp do programu następuje przez przeglądarkę internetową. Takie rozwiązanie usprawnia pracę na przykład pracownikom terenowym, którzy na bieżąco mogą wprowadzać dane jak i odczytywać różnego rodzaju informacje znajdujące się w systemie.

Baza wiedzy

Wzory i szablony dokumentów - wzory druków faktur, dokumentów księgowych i magazynowych
Cennik oprogramowania
Case study - internetowe biuro rachunkowe


Logowanie do Madar MobileMadar Mobile - moduł kasaMadar Mobile - lista towarów